03 października

PODCAST: Relaksacja inspirowana światem Harrego PotteraStało się, mamy już październik, jesień w pełni. Całe szczęście we Wrocławiu ostatnimi dniami jest to piękna złota jesień, więc liczne godziny spędzaliśmy na wałach nad Odrą ciesząc się sobą i wolnym czasem, bo od poniedziałku praca pełną parą. Najnowszy odcinek podkastu związany jest z październikowym wyzwaniem, które ma miejsce na szczerzemówiącowym instagramie a jest to wyzwanie śpiulkowanie.

I tak pomyślałam, że super pomysłem byłoby zrobienie dla Was relaksacji w wersji podkastu, za co właśnie się wzięłam. Jeżeli pomysł się przyjmie, to zrobię kolejne odcinki w tym klimacie, jeżeli nie, to pozostałe październikowe podkasty będą psychoedukacyjne.

Aktualnie moją ulubioną wersją relaksacji jest wizualizacja. Wizualizacja polega na tym, że w wyobraźni przenosicie się w jakieś przyjemne i spokojne miejsce. Może być ona swobodna, kiedy sami sobie coś wyobrażamy lub prowadzona, kiedy słuchamy jakiegoś tekstu. Dajcie sobie szansę, zajmijcie wygodne miejsce i pozwólcie się zaprosić do opowiadania, w którym zupełnie nic się nie dzieje.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Szczerze Mówiąc , Blogger